Najnovšie články


Ako ste riešili konečnú úpravu stien v interiéri? Väčšina majiteľov domov a bytov steny iba vymaľuje, s obkladom sa počíta maximálne do kúpeľne a na toaletu, prípadne do kuchyne ako zástena nad kuchynskú linku. A pritom sa interiérový obklad môže použiť na obloženie stien v obývačke, spálni aj v predsieni.

Mramorové obklady sa dajú nazvať univerzálnym obkladovým materiálom. Hodia sa takmer do každého štýlu interiéru. Pokiaľ sa jedná o prírodný mramor, dodáva priestoru luxusný nádych, a keďže je to prírodný materiál, tak aj jedinečnosť. Mramor dokáže byť veľmi dôveryhodne imitovaný a tieto imitácie sa originálu svojimi vlastnosťami dokážu niekedy aj...

Wikipédia popisuje garáž ako samostatnú miestnosť alebo stavbu určenú na úschovu, kontrolu a drobnú údržbumotorových vozidiel. Majitelia rodinných domov by túto strohú vetu určite rozvili o ďalšie výhody, ktoré takáto prístavba prináša.

Kuchyňa je významnou súčasťou každej domácnosti. Milovníci varenia v nej denne trávia hodiny, preto je dôležité, aby spĺňala všetky vaše predstavy po estetickej stránke rovnako, ako po praktickej stránke. Vybrať vhodný obklad nemusí byť nič náročné, pre správne rozhodnutie je však dôležité vedieť, aké možnosti na trhu nájdete.

Kúpeľňa je všeobecne považovaná za miestnosť, kde sa zdržiavame najmenej. Hoci, aj tu sa nájdu výnimky, ktoré si chvíle v kúpeľni doslova užívajú. Aj keď sem nakuknetemožno iba ráno a na pár minút večer, mala by byť zariadená a vybavená tak, aby ste sa v nej cítili príjemne.

S plesňou sa už v dome stretol azda každý. Nepríjemné sivo - zelené povlaky sú postrachom každého. Nielenže to nepekne a neesteticky vyzerá, ale plesne sú škodlivé aj pre zdravie človeka. V čistom a útulnom domove nemajú čo hľadať.