Rekonštrukcia bytu

Blog

Rekonštrukcia bytu

Rekonštrukcia bytu- svojpomocne, alebo radšej so stavebnou firmou?

Potrebuje váš byt nutne rekonštrukciu? Chcete vymeniť nemoderné podlahy, obklady, vybúrať staré jadro a kompletne byt prerobiť ?Myslíte si, že už naozaj nutne potrebuje váš domov osviežiť niečím novým?

Rozmýšľate nad tým, či to spraviť radšej svojpomocne v rámci voľného času, alebo radšej priplatíte firme? Neberte vždy do úvahy iba cenu. Cena je samozrejme podstatná a keď budete všetko robiť sami, tak samozrejme ušetríte za prácu, ktorú urobí stavebná firma, lenže bude naozaj práca, ktorú odvediete rovnako profesionálna, ako keď to spraví stavebná firma?

Výhody a nevýhody najatia stavebnej firmy

Všetko má svoje pre aj proti.

Cena vs. kvalita vždy hrá významnú rolu. Niektoré veci, ako vysekanie kachličiek, drobné maľovanie, možno zvládnete aj sami , ale čo potom? Niektoré náročnejšie práce, ako obkladanie môžete dať robiť nejakým "pokútnejším majstrom", ktorí vám nedajú doklad a v prípade zle odvedenej práce, nehrozí žiadna možnosť vyreklamovania. Alebo vám to nespravia dobre.

Pozor,

ak ste úplný stavebný a technický antitalent a nikdy v živote ste nedržali v ruke vŕtačku a klince, tak to prenechajte radšej skutočným odborníkom, ktorí vedia, ako to majú robiť. Samozrejmosťou je, že ich budete počas ich práce kontrolovať.

Rozhodnutie sa pre stavebnú firmu

Ak sa už rozhodnete pre stavebnú firmu vždy si overte dopredu, koľko práca bude stáť, aby sa potom predišlo nezhodám a dezinformáciám.

Vety typu "rekonštrukcia sa predĺžila, materiál zdražel a pod", asi nechce počuť nikto z nás, tak sa tomu vyhnite. U nás sa vždy cena rieši dopredu. Nebudete nemilo prekvapení po dokončení práce s vyššou cenou.

Jedine s kvalitnou firmou bude rekonštrukcia vášho bytu kvalitne spravená bez problémov a vy budete môcť mať svoj pokoj a ušetríte si starosti.

Stavebná firma je vždy najspoľahlivejším variantom. Samozrejme, nebude to zrovna najlacnejšie, ale viete, že váš domček dávate do dobrých rúk a ešte aj s garanciou v prípade vyreklamovania máte úspech. Stavebná firma vám aj poradí, keďže zamestnáva naozajstných odborníkov. 

Nechajte si poradiť od nás.

Venujeme sa prerábaniu bytov a domčekov už dlhé roky a máme mnohé cenné skúsenosti. Celé prerábanie je dôsledne zorganizované a zmanažované odborníkmi.

Stavebná firma pracuje rýchlejšie, ako keby ste si v rámci svojho voľného času po víkendoch a večeroch vy sami búrali jadro a obkladali.

Pri výbere kvalitnej firmy dbajte nielen na cenu, ale najmä na kvalitne odvedenú prácu a recenzie od iných ľudí. Pokojne si vypýtajte od stavebnej firmy aj hodnotenia, referencie, fotodokumentáciu z iných prác. 

Dôkladne si firmu preklepnite.

Naša stavebná firma vám odporučí kvalitné materiály, dá vám návrhy, spraví cenovú kalkuláciu zdarma a iné. Ak by ste rekonštrukciu bytu robili svojpomocne, tak vám to zaberie možno aj niekoľko mesiacov, výhodou stavebnej firmy je, že vám ju spravia do niekoľkých týždňov. Stavebná firma vám prerobí byt naraz, nemusíte potom dorábať " dorábky" svojpomocne alebo s majstrami.

Ak chcete naozaj kvalitne odvedenú prácu nechajte si poradiť od profesionálov z našej firmy. Ak naozaj myslíte iba na cenu, potom sa musíte vyzbrojiť veľkou dávkou šikovnosti a trpezlivosti, čo však neodporúčame, pretože to nie je veľmi efektívne.