Referencie

Čo o nás napísali naši klienti?

Chcete aj vy zanechať recenziu?  Môžete využiť formulár uvedený nižšie.

P. Rusnák je veľmi dochvilný, všetko na čom sme sa dohodli platilo a práca je pekná a precízna.

Môžem len odporúčať. 

Lukáš H.


Super flexibilita, rýchlosť práce aj cena, som spokojný.

Lukáš V. 

   Dobrý deň, bol som veľmi spokojný s ich prácou, všetko čo som požadoval od ich práce predčilo moje očakávania. Ďakujem. 
  
Ján K.  

Odporučame všetkymi 10timi. Sme veľmi spokojní. Cena super, praca krásna.

Silvia S.


Odporúčam, Obhliadka cenová ponuka zadarmo. Pán je veľmi milý a dá sa snim dobre dohodnúť. Cenu nam urobil super a práca vykonaná na 1* čiže vrelo odporúčam.

Dominik Š.


Aj toto cestou sa chcem poďakovať pánovi Rusnákovi za skvele a na vysokej profesionálnej úrovni realizované obkladačské práce v chodbách a kuchyni. Kto potrebuje realizovať tento druh prác odporúčam p. Rusnáka, ktorý Vás nesklame.

Marta L.

Srdečne odporúčam pána Rusnáka všetkým, ktorí hľadajú šíkovného obkladača a určite rada ešte využijem skvelé danosti tohoto majstra, ďakujem...

Tokárová


Výborná komunikácia, precízna práca, rýchle riešenie ako i realizácia zákazky. Odborné poradenstvo, čistota po vykonaných prácach. Do budúcna budeme p. Rusnáka určite kontaktovať znova. Budeme odporúčať ďalej. Maximálna spokojnosť.

Remencova

Obhliadka cenová ponuka úplne super. Veľmi milý da sa snim výborne dohodnuť. Práca naozaj pekne. Odporúčam.

Tatiana G. 


Príjemná komunikácia, ústretovosť, rýchle jednanie, ochota, kvalitná práca...bolo veľmi milým prekvapením po predošlých skúsenostiach.

Lucia M.


Pán Rusnák je jeden spoľahlivý, dochvíľny a seriózny majster. Prácu má krásnu, precíznu. Je rýchly. Ale čo mňa bavilo najviac a čo najviac oceňujem je jeho komunikácia. Pán Rusnák komunikuje skutočne na úrovni. Čo povie, to platí. Žiadne výhovorky. Za chodu rieši vyskytnuté "problémy". Radí, konzultuje, hľadá riešenia. Veľmi som spokojná. Ďakujeme pekne.

Tvoríková M

P. Rusnák je vo svojom fachu skutočný odborník ,kúpeľňu 27m2 vydláždil a obložil za neuveriteľné 3 dni . Pán majster pracuje skutočne s obrovským nasadením a presnosťou s ničím nemá problém ,svojej práci rozumie a sny o vašej krásnej novej kúpeľni ktorá bude slúžiť dlhé roky zhmotní za pár dní. S jeho spoľahlivosťou ,prácou ale aj priaznivou cenou som veľmi spokojný a môžem ho len vrelo odporučiť.

Jozef B.


Ak prerábate obkladáte máte strach ako to dopadne... pán Rusnák je skvelý obkladač, dochvílny, svoju prácu ovláda na jedničku! Nemá problém z ničím, veľká kúpeľňa obložená za 3dni, všetko s nami počas prác preberal aby to bolo podľa našej predstavy. Veľká výhoda, že mu môžete bez obáv nechať kľúče od domu a nemusíte sa báť. Budeme prerábať ešte jednu kúpeľňu a práce určite zverím jemu. Od nás poklona a veľké ĎAKUJEM!!!

Kudrnáčová


S prácou pána Rusnaka sme spokojní, rýchla a flexibilná komunikácia, dobre odvedená práca na 2 kúpeľňach, WC, chodba, kuchyňa. Ak hľadáte spoľahlivého obkladac, môžme iba doporučiť.

Martin & Janka

Som s pánom veľmi spokojný. Veľmi pekne nam urobil Kupelňu a wc. Krásne odvedená práca. Ďakujeme. Ak nemáte obkladača určite volajte tohto pána.

Luboš M.


Dobrý den. S tymto panom/firmou sme velmi spokojní  Prerabali sme byt a surne sme potrebovali obkladača, Tento pan bol ochotný, poradil, veľmi šikovný a pekna  práca. Takže určiťe odporučame.

Silvo K.


Dobrý deň. Krásna praca. Spravene do terminu, nám to velmi ponahlalo a s pánom sme sa vedeli hned dohodnúť a tak ako sme sa dohodli tak bolo. Či uz cenovo alebo termínovo a pod všetko splnene. Ďakujeme.

Rene D.


Veľmi rýchle jednanie, Skvela práca, vo všetkom nám poradil. super!!

Janka F.


Ak nemáte firmu/pana na prerabku kupelne určite volajte jemu. 

Jozef F.


Veľka spokojnosť. 

Jozef F.


Sme veľmi spokojní. 

Gabriela R.


Sme veľmi spokojný. Veľmi pekná práca. Spokojnosť, Kvalita.

František B.

 

Krasne odvedena praca!

Ondrej D.


Skvelý a seriózny prístup, rýchle jednanie, ochota pomôcť a poradiť. Vrelo odporúčam :)

Klaudia B.


Kvalitne odvedená práca

Peter J.


My sme veľmi radi že sme našli tohto pána a že sme si ho zavolali aby nam spravil rekonštrukciu kúpeľne a naozaj je to kvalitne a krásne spravené.

Martin F.


Veľmi pekne dakujeme za odvedenu prácu. sme velmi spokojní. Určite to nebola posledna rekonštrukcia na ktoru sme volali tohto pana. 
Pekný deň 

Vlado D.


Aj napriek nejakym nedokonalostiam vzdy vsetko opravil,poradil a vysvetlil a v konečnom dôsledku to vyzeralo naozaj velmi krásne. 

Jozef N.


Taktiež prispejem na adresu p. Rusnáka. Už od začiatku bola komunikácia výborná. Odpovedal rýchlo, k veci a všeobecne veľmi oceňujem jeho prozákaznícky prístup. Vie poradiť a bez dlhého rozmýšľania vysvetliť problematiku, ale hlavne ponúknuť jej riešenie. Vidieť, že má dlhoročné skúsenosti nadobudnuté praxou, čo z neho činí majstra vo svojom obore. Výsledkom je kvalitne odvedená práca a ultra vysoká rýchlosť pokládky. 10/10 bodov! Ďakujem.

Lukáš K.


Mám záujem o služby

Mám otázku

Podeľte sa s ostatnými o svoju skúsenosť.


Ako ste boli spokojní s našou prácou?