Najlepšie kúpeľňové a kuchynské obklady

30.01.2023

Najlepšie kúpeľňové a kuchynské obklady

Najlepšie interiérové obklady jedine s nami. Robíme obkladačské práce kvalitne a zodpovedne. Na mieru podľa požiadaviek. S našimi službami budete určite spokojní.

S novým rokom 2023 prichádzajú do našich domácnosti aj trendy vkusné obklady, ktoré stoja za vyskúšanie. Najpreferovanejšie a najmodernejšie sú v súčasnosti v našich domácnostiach obklady z prírodných materiálov, najmä z prírodného kameňa. Kamenné obklady oživia každý interiér a zútulnia ho. Umelé plastové materiály úplne " zaniknú"v domácnosti, pekne nevyzerajú a nezútulnia dom. Kameň je odolný materiál a tiež nie je ľahko zničiteľný. Taktiež aj drevo má svoje výhody a špecifickú vôňu, charakteristiku. Napríklad drevené dlažby sú veľmi moderné, pre svoju spätosť a návrat k prírode. Doprajte svojej kuchyni jedinečný vzhľad.
 

Prírodný kameň má perfektné a stabilné vlastnosti

- je odolný, ľahko sa nezničí, neopotrebuje

- bude vždy nadčasový

- obsahuje veľkú škálu farieb, štruktúr a povrchov

- vizuálne sa hodí do interiéru - kameň ladí a peknekontrastuje s akýmkoľvek interiérom

V kuchyni je nevyhnutné mať obklady, ktoré sa rýchlo neušpinia a ktoré dlho vydržia. A taktiež také, ktoré sú odolné.

Prírodné interiérové kamenné obkladové materiály ponúkajú obrovskú škálu farieb, a rôznych štruktúr, ktoré ladia s hocijakým interiérom. Prírodný kameň je nadčasovou klasikou. Ďalšie obklady a materiály, ktoré používame pri našich prácach okrem drevených obkladov a kameňa sú napríklad mozaika v kuchyni, keramické obklasy a gres. V kuchyniach sa využívajú aj lesklé keramické obklady. Tešia sa práve veľkej obľube. Matné kuchynské obklady sa používajú tiež často. Ak túžite po niečom veľmi modernom, momentálne letia aj geometrické tvary a taliansky moderný štýl.


Drevený obklad
v interiéri hneď pritiahne pozornosť ľudí, je teplý a pripomína návrat k prírode. Výborné je kombinovať ho spolu so sklom, ako dva prírodné materiály. Milovníci tepla domova a útulnosti si na svoje prídu práve pri drevených obkladoch. Drevo vynikne a hodí sa aj do veľkých open space kuchýň, ale aj do menších. Drevené obklady sú pastvou pre oči a priamo pôsobia ako upokojujúci balzam na dušu, pretože vyžarujú teplo a prírodu. Využívajú sa ale aj laminátové obklady.


V kuchyniach je veľmi moderný čierny mramor. Najmodernejšie sú obklady terazzo, mozaikový typ a metroobklad. Moderná kúpeľňa znamená nápadité a až extravagantné obklady. Vhodné sú teda aj extravagantnejšie 3D textúrované obklady. Táto jedinečná extravagancia sa hodí do každej väčšej kúpeľne. Pre malé kúpeľne sa dokonale hodí mozaika, do väčších kúpeľní 3D tvary.

Obklad do kuchyne patrí medzi veľmi obľúbené kúsky, najmä z dizajnového, ale aj praktického hľadiska. Obklady do kuchýň aj kúpeľní odporúčame aj my, keďže sa dajú veľmi rýchlo vyčistiť od mastnoty a jedla.

My robíme kvalitné obklady aj na terasy, do kuchýň, kúpeľní, či do iných miestností. Rôzne druhy obkladov robievame najmä v okolí Bratislavy a Oravy. Kvalitu našich obkladačských prác garantujeme. Budete určite spokojní! Neobkladáme iba interiér, ale aj exteriér, ako terasy a balkóny.