Kúpeľňové trendy

01.07.2022
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

Chcete mať svoju kúpeľňu vyšperkovanú podľa najnovších trendov? Viete, aké sú najzaujímavejšie a najnovšie trendy v oblasti kúpeľní? Pozrite sa na ne spoločne s nami.

Kúpeľňa nepredstavuje totiž iba miesto, kde si rýchlo dáme sprchu a odídeme . Je to miesto, kde máme načerpať pokoj, rovnováhu, harmóniu a mala by pre nás predstavovať miesto, kam sa tešíme.

Dizajnéri preto tento rok navrhujú trvaloudržateľnosť, prírodné motívy a najmä prirodzené farby. V kúpeľniach dominuje drevo a prírodné farby. S drevom sa však v kúpeľni, keďže je tam vlhko, musí zaobchádzať opatrne. Ošetrovať ho a dôkladne kúpeľňu odvetrávať.


Tento rok prevažujú vzdušné farby. Zabudnite na krikľavé červené alebo chladné farby, budeme sa prikláňať skôr k dreveným a prírodným motívom alebo čierno - bielymfarbám. Top sú momentálne talianske obklady, alebo čierne obklady, ktoré naša firma tiež robí veľmi precízne. Môžete si vyžiadať cenovú ponuku.

Kúpeľne sa vyznačujú tento rok jasnými čistými a upokojujúcimi farbami. Nájdeme tu najmä drevo. Drevo je základným prvkom v kúpeľniach v roku 2022.


Drevo a drevené obklady

Do kúpeľne sa momentálne dávajú najviac drevené obklady, alebo dlažba z imitácie dreva, ako z nádherne prírodného materiálu, ktorý dýcha a prenesie nás do lona prírody. Dlažby z imitácie dreva nám dodávajú pokoj, teplo, harmóniu a zvyšujú komfort počas pobytu v kúpeľni. Na dotyk sú tiež príjemné pre naše nohy.

Keramické materiály sú zase odolnejšie, cenovo dostupnejšie a majú dlhšiu životnosť. Obklady aj dlažby do kúpeľní robíme precízne a kvalitne. Spýtajte sa nás na cenu a tiež, čo je najlepšie.


 Čierny a biely mramor

Do kúpeľní sa teraz dáva najnovšie čierny a biely mramor, resp. kombinácia týchto farieb. Alebo ich imitácie. Kúpeľňa tým pádom pôsobí honosnejšie a luxusnejšie. Mramor opticky zväčšuje kúpeľňu. My obkladáme vaše kúpeľne podľa Vašich požiadaviek, vieme však poradiť s výberom vhodného materiálu, ktorý sadne ako uliaty do vašej kúpeľne. Obráťte sa na nás.


 Podsvietené zrkadlá, samostatne stojace vaničky a vane

Rohové vírivé vane alebo vane na nožičkách, ktoré stoja uprostred kúpeľne, už nebudete vidieť iba v luxusnýchfilmoch. Doprajte si kúpeľ v estetickej vani na nožičkách, ktorú vám tiež naša firma vie dokonale a správne osadiť.

Taktiež tento rok dominujú veľké umývadlá položené na doske, ktoré tiež osádzame a vieme vám pomôcť s výberom toho najkrajšieho a najvhodnejšieho pre vašu kúpeľňu. Tieto umývadlá položené na doske vyzerajú veľmi elegantne.

Takisto sú veľmi trendy veľké okrúhle podsvietené zrkadlá a veľké okná v kúpeľniach. Zabudnite na prežitok s čo najmenšími oknami na kúpeľni. Obklady vintage, retro štýl, kvetinové ornamenty doplnené o pozlátené vodovodné batérie sú teraz veľmi populárne.


 Sauna ako jednotka v kúpeľňových trendoch

Už nemusíte chodiť do wellness. Prineste si wellness domov. Súčasťou moderných kúpeľní je v súčasnosti aj sauna, pretože nič sa nevyrovná ochladeniu v sprche a následnému saunovaniu počas zimných večerov. Sauny sú novodobým trendom vo vašej kúpeľni, pretože majú mnohé zdravotné benefity. Najmä podporujú imunitu. My vám vieme Vašu saunu nádherne obložiť pomocou rôznych obkladov. Kúpeľni honosná sauna vdýchne šmrnc a originalitu.


 Tmavé armatúry

Na podčiarknutie jedinečného prostredia môžete Váš sprchovací kút osviežiť svetlou podlahou i obkladom, ktorý sa doplní tmavými armatúrami. Aj toto prenechajte nám. Pomôžeme vám s tým.

Pomocou novodobých trendov a našej kvalitne odvedenejpráce bude vaša kúpeľňa dokonalá. Útulná, moderná a nadčasová.